Учнівська рада Хотинської гімназії взяла участь у майстер-класі з писанкарства

Учнів запрошують до участі у конкурсі «Ми за тверезе життя!»
20.02.2018
А Сотню вже зустріли небеса…
20.02.2018

Учнівська рада Хотинської гімназії взяла участь у майстер-класі з писанкарства

На українських землях давні народні традиції поетично сплелися із християнством. І тепер уже мало хто пригадує, що раніше на Вербну неділю святим деревом вважалася не верба, а екзотична для нас пальма. Що із писанками колись чинили магічні дії.  Сам звичай писанок має витоки з символічного значення яйця, яке майже у всіх народів світу вважалося джерелом життя та символом його початку.

У перший день Великого посту учнівська рада Хотинської гімназії разом з учнями та вчителями з усього Хотинського району, взяла участь у майстер-класі з писанкарства від Наталії Сурджій.

Гімназисти зуміли освоїти майстерність малювання писанкових орнаментів та зрозуміли зміст давніх символів та їх зв’язок із свідомістю людини та її життям.

Щиро вдячні працівникам  Будинку дітей та учнівської молоді Управління освіти Хотинської районної державної адміністрації  за організований майстер-клас та особисто пані Наталії за натхнену працю з відродження мистецтва писанкарства в Україні.