Урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді 2021

Як і чому відзначають День вишиванки
20.05.2021
Абітурієнти вже склали зовнішнє незалежне оцінювання з хімії та іноземних мов
25.05.2021

21 травня 2021 року у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
Цьогорічних випускників привітали: заступниця директорки Департаменту освіти і науки начальниця управління освіти і науки Гринюк Оксана; президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, доктор хімічних наук, професор Фочук Петро; проректорка з науково-педагогічної роботи, докторка історичних наук, професорка Марусик Тамара; провідний український учений-оптик, завідувач кафедри оптики і спектроскопії ЧНУ імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор, академік, президент БМАНУМ в 2013-2016 роках Олександр Ушенко; директорка БМАНУМ Марія Тріска; декани факультетів та викладачі ЧНУ ім. Юрія Федьковича.
Важливим етапом проведення випускної церемонії стало нагородження призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2019-2020 н.р. та переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2020-2021 н.р.
Координація та консолідація всієї науково-дослідницької роботи серед учнівської молоді в регіоні забезпечується колективом БМАНУМ у тісній співпраці з ЧНУ імені Ю.Федьковича та закладами освіти області. Вклад кожного формує загальний імідж Буковинської Малої академії як на теренах Буковини, так і на всеукраїнському рівні. Тому нагороди отримали не тільки слухачі БМАНУМ, а й викладачі ЧНУ імені Ю. Федьковича, педагоги освіти області та методисти БМАНУМ.
Завершилася урочиста церемонія традиційною передачею «Літопису БМАНУМ», який цьогорічні випускники академії вручили своїм молодшим колегам.