Успіх приходить до тебе кожного дня…

Професія перукаря-манікюрника. Чому саме вона?
28.12.2020
Моя робота – це вагома частина мого життя, тому в майбутньому я бачу себе успішною та реалізованою у сфері кулінарії
30.12.2020

Успіх приходить до тебе кож-
ного дня. Тр еба лише визначити
пріоритети, щодня знаходити час
для корисних справ.

Я навчаюся за спеціальністю «Електрогазозварник, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів категорій «В», «С». Цю професію обрав, бо вона цікава, престижна й сьогодні добре оплачується. Про себе можу сказати: наполегливий, відповідальний, креативний, а в майбутньому ще й успішний. За час навчання в училищі я зрозумів, що для того, щоб досягти успіху в житті, треба мати свої переконання. У мене вони такі:
1. Вчись у кожного. Під час уроків, виробничого навчання, виховних заходів чи просто на перерві ми спілкуємося з викладачами, майстрами, вихователями, різними цікавими людьми. Від кожного з них можна отримати корисні знання не лише з професії, а й для життя.
2. Зроби вибір. Я вирішив добре навчатися й вести здоровий спосіб життя. Думаю, це взаємопов’язано. Бути здоровим не просто необхідно, а сьогодні ще й модно. Не прагну бути абсолютним відмінником. Але те, що мені цікаво (а це мої професійні навички), намагаюся опанувати на всі 200%. За це дякую нашим майстрам, які добре знають свою справу.                                                                                                                                                          3. Успіх приходить до тебе кожного дня. Треба лише визначити пріоритети, щодня знаходити час
для корисних справ.  Окрім навчання, у мене є захоплення: гра на гітарі, читання цікавих книжок. Люблю відвідувати вокальний гурток у нашому училищі. У житті багато різних занять, де можна себе проявити.
4. Живи мрією. Моя мрія – досягти досконалості в тому, що я вмію зараз, щоб потім допомагати іншим людям ставати кращими. Я не маю кумирів, але є люди, котрі мене надихають й завжди підтримують. Це мої батьки і викладачі училища. У людях я ціную дружбу, самоповагу, професіоналізм, толерантність.

Думаю, у майбутньому я повністю реалізую себе в обраній спеціальності. Робітничі професії дуже необхідні, адже без них сьогодні неможливо уявити комфортне суспільне життя.

Ілля Красовський,
випускник Вищого