Успіхи юних волейболісток Чернівецької обласної ДЮСШ

Вітаємо волейболісток Чернівецької обласної ДЮСШ  в еліті українського волейболу
07.05.2018
Відзначення Дня пам’яті та примирення у Ставчанському професійному ліцеї
10.05.2018
254 переглядів

Успіхи юних волейболісток Чернівецької обласної ДЮСШ

Вдалими видалися ці вихідні для юних волейболісток Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Два комплекти нагород привезли спортсменки з Новоселиці.

5 травня команда молодших дівчат 2007-2008р.н., виступаючи на перших своїх виїзних стартах,   стала бронзовою призеркою змагань з піонер-болу з елементами волейболу серед дівчат ДЮСШ груп початкової спортивної підготовки І-го року навчання «Перший крок до олімпійських зірок». У неділю, 6 травня, на турнірі з паркового волейболу серед жіночих команд, присвяченому Дня міста Новоселиця дівчата 2002-2003 р.н. вибороли також бронзові нагороди.

Крім того, чернівецькі волейболістки нещодавно відзначилися у Львові, де стали призерками двох всеукраїнських турнірів.

Команда дівчат 2001-2002р.н. посіла ІІІ місце на відкритому Всеукраїнському турнірі м.Львова з волейболу, де були представлені команди зі спортивного ліцею м.Біла Церква, ОДЮСШ м.Біла Церква,  спортивних шкіл міст Чорткова, Коростеня, Теребовлі, ДЮСШ «Автомобіліст» м.Львова та СДЮСШ ІВС «Спартак-ЛДУФК» м.Львова.  Також буковинки стали третіми серед 8 команд на Всеукраїнському турнірі з волейболу пам’яті директора ДЮСШ Олександра Бібера серед дівчат 2002 р.н. і молодше, пропустивши вперед команди спортивного інтернату м.Запоріжжя та ОДЮСШ м.Луцька.

Вітаємо дівчат та бажаємо подальших вдалих виступів!