В Іспаському закладі загальної середньої освіти проведено вибори голови та членів комісій учнівської ради школи.

Волейболістки Чернівецької обласної ДЮСШ стали переможцями відкритого турніру
Посвята в першокурсники у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

18.09.2018р. – відбулася учнівська конференція на базі 5-11 класів на тему «Як ми бачимо своє завтра». Перед присутніми виступали директор школи Віталій Дмитрович Гакман, педагог організатор Світлана Василівна Ковалик та кандидати на посаду голови учнівської ради: Калинчук Христина 11клас , Кузь Анюта і Горюк Неля – 10клас, Труфин Людмила, Яким’юк Вікторія –  9-А клас, Лучик Іванна та Іванчук Анна – 9-Б клас. Шляхом таємного голосування – найбільшу кількість голосів здобула учениця 11-го класу Калинчук Христина, яка й буде очолювати учнівську раду школи. Надіємося на плідну співпрацю та взаєморозуміння!