V обласна учнівська науково-практична конференція «Буковинський край очима юних науковців»

Предметно-методичний тиждень біології, хімії, екології у Чернівецькому професійному лцеї сфери послуг
28.04.2018
Волейболістки Чернівецької обласної ДЮСШ здобули «срібло» “Кубку Карпат”
02.05.2018

27 квітня 2018року на базі Чернівецької гімназії №2 відбуласьVобласна учнівська науково-практична конференція «Буковинський край очима юних науковців», організатором якої є КОПНЗ «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді».
У цьому році учасники мали можливість виступити у секціях:
•Буковина крізь призму забутої  і сучасної історії;
•Туристичними стежками рідного краю;
•Фольклорна та мистецька Буковина;
•Дослідженняекологічних та соціально-економічних проблем Чернівеччини;
•Крок довжиною 100 років (присвячено ювілейним датам)
У роботі конференції взялиучасть:науково-педагогічні працівники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, методисти БМАНУМ,  вчителі, батьки  та учні нашого краю.
На  конференціюцьогорічподали  тези 58учнів закладів освіти області.Серед учасників -представники  майжевсіх районів та міста Чернівців. Свої перші кроки у науку представили учні 5- 11 класів. Наймолодша учасниця – учениця 5 класу Путильської гімназії Кравченко Емілія.
Особливостями цьогорічної конференції стали роботи, у яких досліджено життєвий та творчий шлях відомих буковинців. Жваво обговорювались екологічні та соціальні проблеми жителів краю. Учасники конференції мали також змогу дізнатись цікаві факти забутої історії та помандрувати туристичними стежками нашої  чудової  Буковини. Тези учасників будуть узагальнені  у збірку матеріалів. Також  під час конференції діяла  виставканауково-методичної літератури Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
Організатори  висловлюють подяку всім учасникам конференції та адміністрації Чернівецької гімназії №2.