В Ставчанському професійному ліцеї розпочався комплекс весняно-польових робіт

В майбутнє – здоровими!
Засідання районної ради старшокласників у м. Хотині

Як вчить народне прислів’я: «Весняний день – рік годує». Силами учнів ІІ і ІІІ курсів, які навчаються з професій механізаторського профілю, завчасно було підготовлено с/г техніку для весняно-посівної компанії. Тому, як тільки випала погодна днина,  на поле вивели агрегати для передпосівного обробітку грунту та посіву ранніх зернових культур. На культивації грунту під посів старанно працювали учні під керівництвом майстрів  виробничого навчання Москалюка В.М, Довганюка В.Д.

На посіві ярого ячменю працювали майстер виробничого навчання

Гуйван О.О. та сівачі Перебиківський С.В., Малий Р.І.

На каткуванні посівів працювали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання Москалюка В.М, та Довгвнюка В.Д.

Завдяки старанням учнів та працівників ліцею посів ярого ячменю на площі  14га проведено в оптимальні агротехнічні строки.