Вечір зустрічі на хвилях вальсу

Дорожні карти ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів БМАНУМ
На Хотинщині пройшла акція #велика_українська_хода

Вечір зустрічі на хвилях вальсу

Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Цьогоріч у першу суботу лютого до Глибоцької гімназії завітали колишні учні, які закінчили школу 45, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 років тому та наймолодші – минулорічні випускники. Вони радо вітали один одного та своїх учителів, пригадували цікаві миті шкільного життя. В пригоді стала експозиція «Від школи – до гімназії» та «Наші вчителі».Припала до душі й виставка робіт гімназистів «Школа майбутнього».

Дзвінкоголосий дзвоник запросив усіх на урочистості до святково прибраного спортзалу. Під знайомі акорди вічно молодого вальсу присутні перегорнули сторінки шкільного фотоальбому, пригадуючи веселі шкільні роки, дякуючи школі та вчителям за знання і турботу.

Гордиться наша школа своїми випускниками, особливо тими, хто стоїть на захисті соборності України, тому окрему сторінку було присвячено випускникам – учасникам АТО.

На жаль, не змогли прийти ті, хто вирушив у далеку-далеку дорогу, із якої немає вороття. Присутні вшанували хвилиною мовчання дорогих людей: учителів та учнів, яких уже немає серед живих.

Швидко збігли хвилини зустрічі. Всі отримали масу позитивних емоцій від зустрічі з дитинством. На прощання ведучі ще раз подякували всім, хто завітав на гостину до рідної школи, побажали миру, достатку, молодечого запалу і запросили знову завітити на зустріч через 5 років.