Відкрито літній мовний табір «БомбеЗНий GoCamp»

Похід з екскурсією під час відпочинку у таборі КОПОЗ «Буковинка»
02.08.2019
Буковині на згадку
20.08.2019

Для буковинських школярів стартував літній мовний табір «БомбеЗНий GoCamp». Багатомовний і багатонаціональний формат із залученням іноземних волонтерів GoCamp сприятиме підвищенню мотивації участі школярів у таборі.

У таборі беруть участь 250 учнів закладів загальної середньої освіти з румунською мовою навчання. Заклади-учасники «БомбеЗНий GoCamp»: Герцаївський районний ліцей імені Георгія Асакі, Карапчівський ліцей Глибоцького району, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького районів, Ропчанський НВК Сторожинецького району та Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької міської ради.

Табір працює за 2 програмами, розробленими для дітей двох вікових категорій:
– початкова програма – для дітей віком 8-12 років;
– середня програма-для дітей віком 13-15 років.

Програми будуть виконані українською, румунською й англійською мовами та націлені на розвиток критичних життєвих навичок, таких як творчість, критичне мислення, комунікація, цифрова грамотність.