Відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

100 років тому у Львові створено Українську Національну Раду
Лук’ян Кобилиця

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во врем’я люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

(Т. Шевченко)

18 жовтня 2018 року в ліцеї відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Зазначений Конкурс започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України з метою піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

В урочистостях з нагоди відкриття Конкурсу взяли участь учні І-ІІІ курсів. Ведучі свята ознайомили присутніх з умовами Конкурсу, прочитали поезії українських авторів, присвячені Тарасові Шевченку. Учасники свята мали нагоду послухати про нелегкий життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка й отримати насолоду від перегляду презентації картин великого Майстра слова і пензля. Особливу атмосферу свята знавців рідної мови та літератури створив український колорит: учні у квітчатих вишиванках, Шевченкове слово у віршах і піснях.

Після завершення свята конкурсанти виконали завдання І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ етапі Конкурсу.

Шановні учасники, бажаємо вам упевненості у власних силах, реалізації творчих задумів і перемог!