Відпочинок юних науковців Буковини

Троє буковинців склали ЗНО з хімії на 200 балів
25.06.2019
Триває Всеукраїнський вишкіл “Джура-Прикордонник 2019”
25.06.2019

Продовжує своє функціонування обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука».

До юних науковців завітали представники Української Академії Лідерства, та провели тренінги. Під час навчання учасники здобули навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ.

Здійснити подорож за межі Сонячної системи та навіть Галактики, поринути у глибини Всесвіту за допомогою мобільного планетарію допоміг Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, організувавши день техніки для учасників школи.

У сучасному світі розвитку інноваційних технологій кожний майбутній фахівець технічної галузі має знати основи робототехніки. Адже вона вже сьогодні присутня у повсякденному житті молоді. Тому майстер-клас з робототехніки став невід’ємною частиною програми відпочинку. Юним науковцям продемонстрували сучасне високотехнологічне обладнання, проекти по використанню роботів у житті людини, провели змагання автономних робоавтомобілів, збудованих на платформах Lego та Arduino.