Відзначення Дня пам’яті та примирення у Ставчанському професійному ліцеї

Успіхи юних волейболісток Чернівецької обласної ДЮСШ
10.05.2018
Ми не забули…
10.05.2018
316 переглядів

Відзначення Дня пам'яті та примирення у Ставчанському професійному ліцеї

Щороку в ці травневі дні наш народ згадує грізні роки війни, вшановує пам’ять полеглих, кланяється живим. Для більшості українців це не тільки день скорботи, а й світле свято гордості за нашу країну, наш народ.

Лінійка пам’яті розпочалася Гімном України. Учні  своїми виступами нагадали присутнім про героїчне минуле нашого народу. Хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників. На лінійці звучали вірші та пісні воєнних років.

Атмосфера проведеного заходу  довела, що у кожному юному серці утверджується шана та повага до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в кожній навчальні групі  пройшли виховні години. Класні керівники наголосили що у цей складний для нашої країни час, українці як ніколи повинні усвідомити свій внесок у перемогу в Другій світовій війні, пам’ятати про тих, хто поліг у вирі тих страшних подій. Знати про те, що український народ сильний, і якими б страшними не були сторінки нашого минулого, вміли не впасти, вистояти і рушити далі.