Відзначення Дня вишиванки в області

День вишиванки
18.05.2018
Відзначаймо Всеукраїнський день вишиванки разом!
18.05.2018

Відзначення Дня вишиванки в області

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг День Вишиванки!

Вижницький коледж прикладного мистецтва долучився до свята, яке покликане зберігати й популяризувати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Наш навчальний заклад – колиска, де впродовж більш ніж століття плекаються, розвиваються і продовжуються традиції української вишивки. Студентами й викладачами створено безліч вишиванок на основі аналогів традиційних буковинських орнаментів. Ці роботи є візитною карткою закладу і завжди викликають захват та щире захоплення глядачів на виставках, показах, фестивалях, мистецьких акціях в яких ми беремо участь.

Сьогодні ж, долучившись до Всесвітнього дня вишиванки, у коледжі організовано масовий флешмоб «Вишиванка єднає». Дякуємо всім за кольоровий настрій, за нашу єдність і….. бездоганно красиві вишиванки!

Святкування Дня вишиванки у Чернівецькому вищому

комерційному училищі КНТЕУ

Сьогодні, 17 травня 2018 року, в Україні відзначають День вишиванки, присвячений українській культурі і традиціям, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Ідея святкувати День вишиванки народилася в Чернівцях 12 років тому.

Долучитися до свята, яке щороку припадає на третій четвер травня, зовсім не складно. В цей день українців закликають змінити або доповнити звичайний одяг українською національною вишиванкою. Саме тому учнівський та педагогічний колективи Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ сьогодні організували флешмоб “Одягни вишиванку”.