Військово-патріотичні збори серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти області завершено

Пробне ЗНО-2019
09.11.2018
Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської
09.11.2018
Завершено військово-патріотичні збори серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти області присвячені 100-річчю Буковинського віче.
Протягом 5 днів учасники вишколу отримали знання із правилами поводження зі стрілецькою зброєю, військової тактики, військової топографії, основ самозахисту та рукопашного бою, стройової підготовки та школи виживання.
В рамках програми вишколу, для учасників організовано змагання зі спортивного орієнтування, подолання смуги перешкод та військової естафети, екскурсія до відділу прикордонної служби “Красноїльськ”, а також зустрічі із учасниками бойових дій на сході України. За результатами змагань, найкращі команди отримали цінні подарунки.