Волейболістки Чернівецької обласної ДЮСШ здобули «срібло» “Кубку Карпат”

V обласна учнівська науково-практична конференція «Буковинський край очима юних науковців»
28.04.2018
Не будьмо байдужими!
02.05.2018

Волейболістки Чернівецької обласної ДЮСШ здобули «срібло» “Кубку Карпат”

З 27 по 29 квітня 2018 р. в м.Івано-Франківську відбувся Х традиційний Всеукраїнський турнір “Кубок Карат” з волейболу серед дівчат 2004-2005 р.н.  У змаганнях взяли участь 6 збірних команд з трьох областей: Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької.

Успішно виступили  на цьогорічному турнірі вихованки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Наші дівчата впевнено розпочали турнір з перемог, але у вирішальній грі за І-ІІ місце поступились  господаркам турніру – команді з Івано-Франківська та здобули срібні нагороди.

Тренуються спортсменки  під керівництвом тренера-викладача Людмили Накоскіної. Вітаємо юних волейболісток та бажаємо подальших успіхів на волейбольному майданчику!