Враження учасників мовного табору «БомбеЗНийGoCamp» у Герцаївському ліцеї імені Георгія Асакі

«Explore your world». 1st DAY
20.08.2019
Відеоісторія: Як творилася держава. Українська революція 1917-1921 років
20.08.2019
122 переглядів

Другого дня Неймовірні учасниками мовного табору «БомбеЗНийGoCamp» у Герцаївському ліцеї імені Георгія Асакі було створено мінімоделі міста. Для початку учасники команди придумали концепцію свого маленького міста й разом «брейнштормили» над тим, які будинку й заклади можуть бути. Після завершення творчої роботи кожна команда демонструвала свої міста називаючи їх.

Відео враження https://photos.app.goo.gl/niit2wCLCvJX7evh8

А ви знаєте, що талісман із пір’я є чарівним, а особливо, якщо він створений руками наших дітей. Сьогодні , третього дня учасниками мовного табору «БомбеЗНийGoCamp» у Герцаївському ліцеї імені Георгія Асакі учасники продовжуючи експедицію, змайстрували індивідуальні амулети та талісмани.

Відео https://photos.app.goo.gl/twSMj3FZb5texzb48

Як ви думаєте, якщо кинути яйце з другого поверху воно розіб’ється? А, от і ні! І в цьому точно переконані учні-учасники мовного табору «БомбеЗНийGoCamp» Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі. Для проєкту яйко-челендж учнями було розроблено концепцію контейнера-захисту для яєць, а потім на практиці перевіряли їх на міцність. Запевняю, що жодне яйце не розбилося. Не менш цікавим виявилося наступне завдання, оскільки тема дня була «Technology”, то було запропоновано обґрунтувати інструкцію до мобільного додатку для того, щоб полегшити життя літнім людям.

Відео https://photos.app.goo.gl/LtbKNBDiY8id9gdu6

А що ви можете зробити із спагеті та маршмеллоу? Для того, щоб орієнтуватися у харчовому ланцюзі та яких звірів краще уникати , а з якими можна навіть встигнути зробити селфі учні-експедитори мовного табору «БомбеЗНийGoCamp» у Герцаївському ліцеї імені Георгія Асакі потрапили на непросту локацію. Експедиційні команди для виконання спеціальних завдань намагалися пролізти через великі павутинки, і все це робили досить обачно, щоб не виявитися неуважним мандрівником.

Відео https://photos.app.goo.gl/CsU9zhz3mNM3o2ya6

Один, два, три, вперед, обкрутилися. Один, два, три, назад, обкрутилися, і так по колу, і синхронно… Ви думаєте, що це підготовка до 1 вересня де старшокласники вивчають святковий танець? А от і ні! Це ж справжній шотландський національний танець, і вчив танцювати учнів-учасників мовного табору «БомбеЗНийGoCamp» у Герцаївському ліцеї імені Георгія Асакі – автентичний шотландець-волонтер Адам. Тема 6 дня перебування в двомовному таборі надзвичайно колоритна та багатогранна, оскільки мова йде про «Culture». Учні знайомилися із лексикою з даної теми українською та англійськими мовами, презентували проєкти власних фестивалів, та майстрували традиційні декорації.

Відео https://photos.app.goo.gl/Bhu8cTQT9qoLSnrV9