Всеукраїнський тиждень права в Ошихлібському закладі загальної середньої освіти

Святий Миколай  завітав у гості до маленьких юннатів
20.12.2017
Відеотека матеріалів про життя В’ячеслава Чорновола

Всеукраїнський тиждень права в Ошихлібському закладі загальної середньої освіти

Всеукраїнський тиждень права тривав у закладі впродовж одного тижня.

Розпочався  він відкриттям загальношкільної лінійки, на якій учні 6 класу прочитали інформацію про права дитини та людини в світі та в Україні, а також розповіли про план проведення Всеукраїнського тижня права.

Для  учнів 1-4 класів було проведено лекції :  «Що треба знати про право і закон»,«Права людини в Україні».

Для учнів  5 – 8 класів була  проведена гра –квест  « Знай свої права»..

Для 9 – 11 класів проведено виховний захід «Посвята в громадяни України ».

Упродовж тижня по класах були проведені виховні справи на правову тематику та Всеукраїнський урок «Права людини».

Для учнів середніх та старших класів було проведено зустріч з працівниками поліції,які ознайомили  учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді та  їх попередження та захід патріотичного спрямування «Зустріч з воїнами АТО був організований класним керівником Бабюк С.Д.Для учнів 7-8 класів було проведено соціальне опитування  «Діти та молодь про свої права ».

Тиждень було завершено підсумковою лінійкою та нагороджено активних учасників  тижня.