Десять буковинських юних інтелектуалів удостоєні стипендій Президента України

Вдруге у Чернівцях проведено регіональний етап Всеукраїнських змагань автономних робоавтомобілів «Роботрафік»
26.11.2019
Артем Лінченко здобув бронзову нагороду чемпіонату України з вільної боротьби
10.12.2019
219 переглядів

25 листопада 2019 року у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте вручення стипендій Президента України, лауреатами яких є переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018/2019н.р.

«Стипендія Президента України – це визнання не лише вашого таланту та потенціалу, а й працьовитості. Найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі», – відзначила Ганна Новосад.

«Учні, які удостоїлися стипендії Президента України, ведуть активну наукову діяльність, працюють над серйозними проектами, які можуть бути корисними для суспільства. Ми вважаємо, що ці школярі повинні отримувати визнання за свою копітку роботу і знати, що держава їх підтримує», – зазначив президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Цього року фінансових винагород за сумлінне навчання удостоєні десять буковинців, двоє з яких другий рік поспіль отримують стипендії, це Середенко Валерія, учениця 11 класу гімназії № 3 Чернівецької міської ради та Ліщинський Максим, студент І курсу Національного університету «Львівська політехніка», а також Рибчинський Назарій та Корчинська Софія, учні 11 класу Кельменецького ліцею – опорного закладу; Скінтей Дмитро, учень 9 класу Рідківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Магальської сільської ради Новоселицького району; Дулгер Анна-Рената, учениця 10 класу Купського НВК №2 Глибоцького району; Головацька Яна, учениця 10 класу ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради; Величко Степан, студент І курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю. Шкрібляка; Волкова Анна та Міліхін Ілля, студенти І курсу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

Заячук Анастасія, учениця 11 класу гімназії № 4 Чернівецької міської ради, отримуватиме стипендію Президента України за участь у складі команди України у ХІІІ Міжнародній учнівській олімпіаді з географії (IESO 2019) в Республіці Корея.

Вітаємо та пишаємось обдарованою учнівською молоддю Буковини!

Фото https://photos.app.goo.gl/WffZos2qZTYU97XV6