Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Контрольні завдання ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2017 році
24.11.2017
Юлія Рибчинська. Із перших вуст: “Моя вдала третя спроба!”
27.11.2017
208 переглядів

Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

21–23 листопада Національним центром «Мала академія наук України» проведено фінальний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Від Чернівецького територіального відділення МАН України на виставку-конкурс свої роботи презентували 3 вихованці Чернівецького ліцею №1: Ліщинський Максим – учень 10 класу, Григорчук Максим – учень 11 класу, Веремчук Микола – учень 11 класу.

Роботи учасників конкурсу оцінювались за такими критеріями: актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета.

Дипломом І ступеню нагороджено Веремчука Миколу у номінації «Електроніка та приладобудування» з темою дослідницької роботи «Дослідження розподілення густини у газах за допомогою шлірен зйомки» і Дипломом ІІІ ступеню Ліщинського Максима у номінації «Екологія та ресурсозбереження» з темою дослідницької роботи «Створення сонячного елемента на основі оксиду заліза».

Також конкурсанти мали можливість поспілкуватися з Грегорі Олсеном — американським підприємцем (засновник компанії Sensors Unlimited Inc.), інженером і вченим (має ступінь доктора наук), який, в жовтні 2005, став третьою приватною особою, що здійснила самофінансовану поїздку в Міжнародну космічну станцію.

Призери виставки-конкурсу також отримали цінні подарунки.

Вітаємо призерів! Дякуємо учасникам виставки-конкурсу за участь та прагнення до перемоги. Бажаємо подальших успіхів в здійсненні ваших задумів.