Вихованці ЧОЦЕВ «Юність Буковини» проводить свій ексклюзивний світський захід – Зимовий вернісаж.

Юннати передають подарунки в АТО
26.12.2018
А чи знаєте ви?
27.12.2018
400 переглядів

В очікуванні Новорічно-Різдвяних свят усі заклади позашкільної освіти проводять для малечі казкові ранки, шоу-програми, майстер-класи, виставки, конкурси…
У ЧОЦЕВ «Юність Буковини» за доброю традиціє напередодні свята Нового року народний художній колектив гурток «Юний дизайнер» (керівник Алла Руснак) проводить свій ексклюзивний світський захід – Зимовий вернісаж.
23 грудня відкрилися двері ювілейного ХХ  Зимового вернісажу, який зібрав численних гостей, вихованців та батьків закладу. Вернісаж – це не просто виставка творчих робіт вихованців гуртка. Це, насамперед, презентація авторської дизайнерської продукції: сувенірів, ялинкових прикрас, різдвяних віночків, мініатюрних ялиночок, розписних пряників та атрибутів для прикрашання святкового столу. Також, виключно до вернісажу вихованці створюють галерею живописних полотен на зимову тематику. Існує і обов’язковий  дрес-код: усі учасники повинні бути  в святкових сукнях та прикрасах, створених власноруч.
У підготовці та проведенні вернісажу взяли участь всі 48 вихованців гуртка. Початківці брали участь у святковому оформленні вітрин, підготувавши 48 казкових зимових малюнків. А старші вихованці  основного та вищого рівнів навчання традиційно організували виставку у фойє ІІ поверху, яка нараховує 81  великоформатного живопису на полотні та 27 малюнків малих форм.
Численних гостей свята привітала директор ЧОЦЕВ «Юність Буковини»  Л.В. Касьянчук.  Лада Василівна відзначила  надзвичайно плідну творчу діяльність колективу та вручила дипломи Українського державного центру позашкільної освіти переможцям Всеукраїнських конкурсів «Знай і люби свій край » та «За нашу свободу».
Про численні здобутки колективу гуртка у 2018 році розповіла присутнім методист Александровська Г.Г. Зокрема, Ганна Григорівна привітала колектив з підтвердженням почесного звання «Народний художній колектив».
Святковий настрій для всіх присутніх створили вихованці народного художнього колективу вокального гуртка «Мрія» (керівник Світлана Літовська) та зразкового художнього колективу гуртка бально-спортивного танцю «Молодість» (керівник Ірина Ковальська) подарувавши гостям та учасникам свята чудові творчі номери.