Вихованці ЧОЦЕВ «Юність Буковини» відзначають День Гідності і свободи.

Живи, Земле
Григорій Сковорода

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це свято об’єднало дві історичні події нашої держави – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Традиційно в рамках вшанування Дня Гідності та Свободи по всій Україні організовують різні заходи. До відзначення пам’ятної дати долучилися і колектив Чернівецького обласного центру естетичного виховання “Юність Буковини”. Так 22 листопада в стінах  закладу відбувся концерт. Керівники різних гуртків разом зі своїми вихованцями підготували патріотичну програму, метою якої було вшанування демократичних цінностей, прав і свобод людини.

У концерті взяли участь  вихованці вокальних гуртків «Колорит», «Жайвір» та вокальної студії «Мрія». Хореографічні номери були представлені гуртками «Артеміда», «Арабеск», «Гармонія», «ХХІ століття» та «Україночка». Також діти декламували патріотичні вірші. Відбувся і показ документальної стрічки про події та Майдані Незалежності у 2013 році, що стали доленосними для нашої країни. Хвилиною мовчання було вшановано героїв Небесної Сотні та воїнів АТО – всіх тих, хто  загинув, захищаючи незалежність України. Завершився концерт флешмобом «Моя Україна».

Своїми виступами діти продемонстрували повне розуміння тих важливих подій, які стали історичними для нашої держави на шляху розвитку демократії та незалежності. Їх талант і активна культурна діяльність є беззаперечним доказом того, що нове покоління має чітку патріотичну позицію, національну гідність та свідомість.