Вишиванка – спадок нації

12 травня у рамках проекту «Наука в особистотях» відбулася зустріч з науковцями-випускниками
День вишиванки
18.05.2018

Вишиванка - спадок нації

Традиційно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. Усіх закликають дістати зі своєї шафи вишиту сорочку і прийти у етнічному українському вбранні на роботу,  до школу чи у садочок.
Уся наша ненька Україна стає вишиваною цього дня, тож в різних містах заплановані цікаві акції і флешмоби.
Хотин не став винятком.
Учнівська рада Хотинської гімназії відвідала мітинг присвячений Дню вишиванки та Дню Європи, на якому учасники зразкового художнього хореографічного колективу “Сяйво” Хотинської гімназії спільно з іншими танцюристами міста взяли участь у флешмоб “Вишиванка єднає нас” під час якого діти вибудувались у формі тризуба і запустили в небо вишивану сорочку.
За ініціативи учнівської ради Хотинської гімназії після районного мітингу у гімназії також відбулося святкування Дня вишиванки. Під час перерв на подвір’ї лунала українська національна музика. Крім того усі гімназисти взяли участь у танцювальному флешмобі “Народжені у вишиванках”.
Діти ще раз переконались, що вишиванка – це не просто річ, це щось набагато сильніше, це  МегаСимвол, це МегаОберіг, який  передавали нам діди-прадіди з покоління у покоління і ми повинні передати його своїм нащадкам. Вишиванка – спадок української нації.
 Відео в youtube: https://youtu.be/GXZurZ4-ppc