Виставка дитячих поробок з овочів та фруктів «Дари осені»

Євгенія Ярошинська – яскрава зірка Буковини
03.11.2017
Посвята першачків у козачата у Снячівській школі
03.11.2017

Виставка дитячих поробок з овочів та фруктів «Дари осені»

Щорічно у Снячівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  проводиться виставка дитячих поробок з овочів та фруктів «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! З овочів, фруктів та квітів були створені неймовірні сюжети та аплікації.

У виставці – конкурсі прийняли участь учні з 1-11 класи. На урочистій лінійці були підведені підсумки конкурсу-виставки, де учні виборили такі місця:

Гран-прі виборили учні початкової школи. Вони були найактивнішими, а роботи їхні –  найцікавішими.

Серед учнів середньої ланки: І місце –5 клас, ІІ місце – 6,7 класи, ІІІ місце – 8 клас; серед учнів старшої ланки: І місце – 11 клас; ІІ місце – 9 клас; ІІІ місце – 10 клас.

Учні та батьки довели, що їхній фантазії і креативності немає меж. Так тримати! Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали.