Визначені  переможці  Всеукраїнського  конкурсу професійної  майстерності “WorldSkills Ukraine – 2017”

У Чуньківському НВК вихованці подорожували країною Ввічливості
08.12.2017
День Збройних сил України у Хотинській гімназії
08.12.2017

Визначені  переможці  Всеукраїнського  конкурсу професійної  майстерності “WorldSkills Ukraine - 2017”

WorldSkills International – це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому.

Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» – важливий засіб розвитку державно – громадського партнерства в системі освіти, сприяє зростанню престижності робітничих професій.

У Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE – 2017» взяли участь представники різних регіонів України.  Конкурс проводився  за 8 компетенціями.

Чернівецьку область представляли колективи Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту за компетенцією «Сантехніка та опалення»,              ВПУ №3 м.Чернівці  за компетенціями «Перукарське мистецтво» та «Технологія моди» і   ПТУ № 8 м.Чернівці за компетенцією «Кондитерське мистецтво».

3 грудня 2017 року відбулося урочисте закриття конкурсу.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу  професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE- 2017»!

Учень ІІ курсу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту Олексій Шпак (професія «Слюсар з виробництва вузлів та деталей санітарно-технічних систем; машиніст холодильних установок») брав участь у конкурсі за компетенцією «Сантехніка та опалення» і у напруженій боротьбі завоював ІІІ місце та на належному професійному рівні показав набуті  в стінах навчального закладу знання, уміння та навички.

Учениця ВПУ №3 м.Чернівці Роговей Каталіна навчається за спеціальністю «Моделювання та конструювання промислових виробів». Активна і завжди долучається до створення колекцій моделей одягу у модельній студії «Style».

Каталіна брала участь у конкурсі  за компетенцією «Технологія моди» посіла ІІ призове місце, була нагороджена срібною медаллю та сертифікатом на 1000 грн. для навчання  в  Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі.

Випускниця Професійно-технічного училища №8 м.Чернівці Фурман Діана відзначилася своє креативністю та ексклюзивністю й посіла І місце за компетенцією «Кондитерське мистецтво» модуль «Ексклюзивний весільний торт».

Щиро вітаємо призерів та бажаємо успіхів у подальшому професійному зростанні!