Переможці природничих наук IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Дати проведення ЗНО-2019 з різних предметів
10.04.2019
Цікаві факти про воду

Пізнавально, дружно, весело!  IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади об’єднав знавців математики, фізики, хімії, біології, географії та інформатики.

Команду Чернівецької області на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики представляли учні Чернівецького міського ліцею № 1 Юрійчук Ярослав, який отримав диплом III ступеня і Ліщинський Максимдиплом ІІ ступеня. Максим Ліщинський є членом команди з відбору на Міжнародну олімпіаду з фізики.

Ярослав Юрійчук та Олександра Цепілова, учні 10 класу Чернівецького ліцею №1 Чернівецької міської ради, отримали дипломи ІІІ ступеня на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Учні Чернівецької гімназії №5 Крюков Влад (10 клас) та Чунтула Олександр (11 клас) здобули ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій.

Радевич Інна, учениця 10 класу Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 та Шарлай Олександр, учень 9 класу Чернівецький міський ліцей №3, стали переможцями ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології. Інна отримала диплом ІІ ступеня, Олександр – диплом ІІІ ступеня.

Фочук Богдан, учень 5 класу гімназії № 7 Чернівецької міської ради – здобув ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії. Богдан виконував завдання за 8 клас. ІІІ місце також здобув Борейко Олексій, учень 11 класу ліцею № 3 Чернівецької міської ради.

ІІ призове місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології виборола Волкова Анна, учениця 11 класу гімназії № 2 Чернівецької міської ради.

Успішно виступили буковинські учні на інтелектуальному конкурсі з географії. І місце здобули: Дмитро Скінтей, учень 8 класу Рідківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магальської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області; Назар Рибчинський, учень 10 класу Кельменецького ліцею Чернівецької області; Анастасія Заячук, учениця 10 класу Чернівецької гімназії №4 Чернівецької міської ради. ІІІ місце здобули: Анастасія Стеблей, учениця 9 класу Чернівецької гімназії №1 ім. Т. Шевченка Чернівецької міської ради; Назарій Змійовський, учень 9 класу Драчинського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів; Олександр Рудніцький, учень 11 класу Верхньостановецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів.

Упродовж 17-22 березня 2019 року у м. Чернівці проходила Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання (технологій). Серед переможців інтелектуальних змагань є двоє буковинців. Дипломом І ступеня нагороджено Величко Степана, учня 9 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Чернівецької міської ради Чернівецької області та дипломом ІІІ ступеня Тимофійчук Каріну, ученицю 11 класу Чернівецької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №6Чернівецької міської ради Чернівецької області.