Спортивні досягнення буковинців

Стартував Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків
Переможці конференції-конкурсу науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях».

Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа є базовою для представлення області на змаганнях різного рівня.

Першу в сезоні срібну нагороду виборола 17-ти річна Марія Винник на чемпіонаті України серед жінок.

Микита Сафроняк став срібним призером Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games» з вільної боротьби.

В березні 2019 року небувалого для нашої області успіху досягли наші борці на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, виборовши одразу три золоті нагороди. На найвищу сходинку п’єдесталу піднялися Марія Винник, Соломія Винник та Олександр Вишняк і одночасно здобули право представляти нашу державну на чемпіонатах світу та Європи, а Олександр Вишняк виконав норматив майстра спорту України.

Вперше на Буковині з ігрових видів виграла золоті медалі на чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга» сезону 2017/2018 років. В сезоні 2018/2019 років на чемпіонаті України «Дитяча ліга» виступають вже дві команди Чернівецької обласної ДЮСШ – дівчата 2005 р.н. та 2006 р.н. Команда дівчат 2006 р.н. потрапила до фінальної шестірки та буде змагатися за призове місце.

Учениці відділення художньої гімнастики посіли І м. в багатоборстві в групових вправах та ІІ загальнокомандне місце на Гімназіаді України. На 14 літній Універсіаді України 2019 р. гімнастки школи здобули бронзові нагороди у багатоборстві групових вправ та стали бронзовими призерками у фіналах групових вправ із 3 обручами та 2 парами булав.

Учень відділення панкратіону Берник Андрій, в 2018 році, посів ІІ м. в розділі «традішн» на особисто-командному чемпіонаті України та 4 місце на чемпіонаті світу з панкратіону. Скриниця Вадим став бронзовим призером на чемпіонаті України 2019 року.

ІІ місце в командному куміте на чемпіонаті України посів вихованець відділення карате Нагірний Владислав. Три золоті нагороди здобули наші спортсмени на Кубку України по Шотокан Карате-до С.К.І.Ф. 2019 року: Лазоряк Дмитро – в куміте ІППОН, Рудик Владислав та Нагірний Владислав – куміте САМБОН.

Троє вихованців відділення тенісу увійшли до вісімки кращих тенісистів України 2018 року: Еремійчук Михайло, Каленюк Олексій, Кузін Михайло, які стали призерами чемпіонату України в парних розрядах серед юнаків до 14 та до 16 років.

Відділення баскетболу в Чернівецькій обласній ДЮСШ відкрито з 1 вересня 2017 року. Новостворена команда виступала на чемпіонаті України серед юнаків сезону 2017/2018 років, де посіла 12 місце. Також учні відділення стали п’ятими на чемпіонаті України з баскетболу 3х3, ще 5 учнів є гравцями команди І ліги на Чемпіонаті України.