Успіхи юних програмістів на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League 2019

Цікаві факти про воду
5 способів побороти лінь

Чи можливо поєднати дружнє змагання та взаємну підтримку, цінувати ідеї кожного, поважати один одного, приймати відмінності, освоїти нові навички, покращити світ? У Програмі FIRST LEGO League – можливо все!

6-7 квітня в м. Києві у стінах Українського дому пройшов Фестиваль робототехніки та STEM-освіти ROBOfirst, у рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League сезону “ВПЕРЕД НА ОРБІТУ!” — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 9 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури. 51 команда, понад 500 конкурсантів два дні за допомогою робототехніки розв’язували проблеми польоту до зірок в рамках глобального міжнародного проекту “ВПЕРЕД НА ОРБІТУ”.

Уже другий рік Чернівецька область бере участь у міжнародній програмі з робототехніки FIRST LEGO League і представляє її команда «United Kingdom» Бабинської СЗШ Кельменецького району під керівництвом тренерів-наставників Марини Кульчак та Іванни Малай.

Ми пишаємось юними програмістами і гордо можемо сказати, що вони гідно представили Чернівецьку область та свою школу – посіли І місце в категорії Основні цінності номінація “Командна робота”. Дякуємо тренерам, ви зробили все можливе і не можливе, щоб привести команду до перемоги.
“Ура!” – цим Вчителям!
“Ура!” – цим дітям!

Вітаємо «United Kingdom» та бажаємо нових успіхів!!!