Визначено переможців обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»

Ми за чисте довкілля!
13.04.2018
Талановита молодь Чернівецького професійного ліцею сфери послуг – на звітному концерті «Європа очима українок»
Cьогодні відбулося справжнє свято української ідентичності – фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!». Дійство відбулося за підтримки влади буковинського краю та з ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Символом Фестивалю став дует «Писанка» Чернівецької обласної  державної філармонії у складі народних артистів України – Оксани Савчук та Івана Кавацюка, які розпочали сьогоднішнє дійство.
Після насиченої концертної програми відбулося нагородження переможців Фестивалю цінними подарунками та грошовими преміями.
Володарем гран-прі Фестивалю стала колективна робота Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості Путильського району (7000 тис. грн.);
Номінація «Писанкове дерево»:
-I місце – Колективна робота Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці  (5000 тис. грн.);.
-II місце – Колективна робота учнів ЗЗСО Кіцманського району (4000 тис. грн.);
Колективна робота учнів Чернівецької  ЗОШ І-ІІІ ст. №40 Чернівецької міської ради (4000 тис. грн.);.
-ІІІ місце – Колективна робота Хотинського Будинку дітей та учнівської молоді Хотинського району (3000 тис. грн.);
 Колективна робота учнів закладів освіти Кельменецького району (3000 тис. грн.);
 Маковей Павло, вихованець Вашківецького будинку дитячої та юнацької творчості Вашківецької   ОТГ Вижницького району (3000 тис. грн.);.
Номінація «Великодній рушник»:
-І місце – Цибульська Софія, вихованка Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва, дизайн Сокирянського району (3000 тис. грн.)
-ІІ місце – Боднарюк Олександра, учениця Мамаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мамаївської ОТГ (2000 тис. грн.)
Мулек Марія, учениця Вищого професійного училища №24 м.Заставна (2000 тис. грн)
-ІІІ місце – Чолан Анастасія, учениця Чернівецької ЗОШ №3 Чернівецької міської ради (1500 грн.)
Фальоса  Христина, учениця Заставнівської гімназії, Заставнівського району (1500 грн.)
Гулій Вікторія, учениця Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука» (1500 грн.)
Номінація «Розпис писанки»:
-І місце – Федоряк Тетяна, учениця Борівецької ЗОШ І-ІІ ст. Кіцманського району ( 4000 тис. грн.)
-ІІ місце – Шаповалова Наталія, учениця Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району.( 3000 тис. грн.)
Романчук Яна, учениця Топорівської ЗОШ Новоселицького району (3000тис. грн..)
-ІІІ місце –Брицька Анастасія, яучениця Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Клішковецької ОТГ(2000 тис. грн.)
Лазар Христина, учениця Колінковецького ЗНЗ Хотинського району(2000тис. грн.)
Бідняк Катерина, учениця Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці.( 2000тис. грн..)
 Всі учасники Фестивалю будуть відзначені дипломами Департаменту освіти і науки.
 Завершився Фестиваль молитвою «Боже, великий єдиний». Миру та добра на нашій рідній землі. Бережімо наші традиції, плекаймо свою ідентичність, поважаймо історію та спільно творімо майбутнє України!
 Особливу подяку Департамент освіти і науки висловлює спонсорам Фестивалю:
-директору видавничого дому «Букрек» Дарині Максимець;
-Товариству з додатковою відповідальністю «Трембіта»,  та генеральному директору Стеллі Омелянівні Станкевич;
-керівнику центрального відділення Чернівецької філії публічного акціонерного товариства «ПриватБанк» Анні Анатоліївні Ляшенко.
-Пекарні-кондитерській «ТерешкінО».
Завдяки цим небайдужим буковинцям, справжнім патріотам з палким серцем наше свято не було б таким неповторним.
Фотозвіт