Визначено переможців обласних змагань з картингу

Екскурсія на підприємство
14.05.2018
Спортсмени Чернівецького професійного ліцею сфери послуг завоювали довгоочікуване золото!
14.05.2018

Визначено переможців обласних змагань з картингу

Нещодавно на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведені обласні змагання з картингу серед учнівської молоді з швидкісного маневрування. У 6 класах картів “Піонер Н-міні”, “Піонер Н”, “Піонер Б”,”Кадет”,”Популярний-юнаки”, “Популярний” приймали участь 14 вихованців гуртків картингістів.Вони представляли обласний заклад та м.Новоселицю.

Учасники змагалися у фігурному водінні між виставленими з кеглів 7 фігур – “Змійка”, “Коло”, ”Естафета”, ”Квітка”, ”Коридор”, “Дошки”, ”Лінія стоп”. Найскладніше було їздити вперше Сніжку Даніїлу та Іванчуку Дмитру.

Переможцям вручені Грамотами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відповідних ступенів.

Дякуємо батькам вихованців картингістів за цікавість до заходу. Бажаємо всім учасникам перемоги у Всеукраїнських змаганнях з картингу серед учнівської молоді, які проходитимуть 17-20 травня 2018 року в м.Тернополі.