Визначено переможців творчого конкурсу з виготовлення годівничок «Птах»

Чернівецька ЗОШ №27: учні успішно навчаються за програмою Нової української школи
Учнів запрошують взяти участь у конкурсі #Нашашколанашасправа

Визначено переможців творчого конкурсу з виготовлення годівничок «Птах»

9 лютого 2018 року на базі Вищого професійного художнього училища  №5 завершився творчий конкурс з виготовлення годівничок “ПТАХ” серед учнів навчальних закладів міста.

Організаторами конкурсу виступили дирекція і Наглядова рада парку “Жовтневий”, Вище професійне художнє училище №5 та управління освіти міської ради.

У конкурсі взяли участь учні нашого училища, а також учні Чернівецького політехнічного коледжу, НВК « Любисток», ЗОШ №4, ЗОШ №30, ЗОШ №30, БПЛ №4, ЗОШ №16. Всього в конкурсі взяли участь 34 учасники.

За результатами конкурсу серед учнів училища кращі годівнички виготовили: перше місце – Горовець Олександр, друге – Семенюк Степан, третє – Труфин Іван.

Міський голова Чернівців Олексій КАСПРУК  високо оцінив роботи учнів та нагородив переможців грамотами.

Також,  переможці отримали цінні призи від підприємців м.Чернівці. Усі призери – подяки міського голови.

Олексій Каспрук вивсловив вдячність колективу ВПХУ №5 за допомогу у проведенні конкурсу.