Я люблю виділятися, коли є чим, якесь конкр етне досягнення, а не «пустими понтами»

Ти ще не знаєш яку секцію чи гурток обрати?
10.09.2020
Найголовніше – робити те, що любиш, та любити те, що подобається. Тоді успіх вас знайде
25.09.2020
108 переглядів

Майте мету, яка буде зранку вас піднімати з ліжка та працюйте для її досягнення. Фільтруйте своє оточення так, щоб воно сприяло розвитку. Не забувайте винагороджувати себе за роботу: відпочивайте, розважайтесь і займайтеся спортом!

Я через 5 років. Я інженер-винахідник.

Книги та фільми. Фільми: «Траса 60», «Форрест Гамп», «Саллі», «Ігри розуму», «Ефект метелика». Книги: Джон Ґордон «За кермом свого життя», Стівен Кінг «Зелена миля», Всеволод Нестайко
«Тореадори з Васюківки».

Кумири. Мої батьки – мої кумири. Справді, тому що вони закладають у мене правильні цінності, підтримують, учать, як бути успішним, і виховують у позитивній атмосфері. Ще моїм кумиром є Пауль Францович Пшенічка, бо це чудовий приклад учителя, який може зацікавити учнів і спонукати вчитися самостійно, а також досягати успіху й не зважати на дрібні труднощі. Синдром відмінника. Я ніколи не був відмінником і ніколи не вчився заради гарних оцінок. Моєю ціллю було отримати знання. Я зустрічався з людиною, яка намагалася бути в усьому найкращою, але ніхто не ідеальний. Цілеспрямована робота може наблизити людину до ідеалу, але все одно певні сторони будуть слабшими порівняно з іншими.

Спосіб навчання. Я намагаюся досягти повного розуміння матеріалу, що вивчаю. Не зрозумів щось на парі – читаю вдома підручник; книга недосконала – знаходжу іншу. Жодного зубріння, лише логічне сприйняття.

Оцінки чи знання? Знання, тому що це те, що знадобиться в житті.

Вільний час – з друзями чи з репетитором? На все є свій час. Одного разу все-таки довелося чимось
пожертвувати, коли працював над серйозним науковим проєктом, а друзі влаштували вечірку. Короткострокова втрата виявилася надзвичайно вигідною в довгостроковій перспективі.

Чи важливо під час здобування знань бути впевненою в собі людиною? Це дуже важливо, тому що впевнена в собі людина знає, чого вона хоче, знає, як цього досягти, і робить це. Вона не хвилюється й тому концентрується на досягненні мети. Потрібно перебувати у правильному місці, займатися улюбленою справою і спортом – загалом постійно розвиватися, щоб відчувати свою цінність.

Як підтримуватимете авторитет в університеті? Я буду працювати й ставати авторитетним. Я люблю виділятися, коли є чим, якесь конкретне досягнення, а не «пустими понтами».