Я намагаюся комбінувати навчання й відпочинок

29 вересня – День пам’яті жертв Бабиного Яру
29.09.2020
Сьогодні в світі відзначають Всесвітній день посмішки
02.10.2020
68 переглядів

Для мене бути розумним і мати хороші оцінки – це різні речі.

Порядок дня. У мене немає звичного порядку дня, кожний день чимось відрізняється від попереднього. Під час навчання першу частину дня я проводив на парах у ліцеї, а вже після них гуляв, відпочивав, відвідував репетиторів (з фізики репетитора я не мав). Зараз, улітку, більшу частину дня проводжу з друзями.
Хейтери. Булінг у нашому дружньому класі я не помічав, адже знаходжуся в хороших стосунках з усіма учнями класу, враховуючи тих, які мають погані оцінки.
Книги та фільми. «Втеча з Шоушенка», «Один плюс один», «Зелена миля», «Невидимий гість», «Початок».

Кумири. Моїм кумиром, найімовірніше, є Марк Робер (https://www.youtube.com/c/MarkRober/featured). Він працює інженером у NASA та, крім цього, робить багато крутих проєктів. Також у ньому мене приваблює те, що він заробляє на тому, що йому найбільше подобається.
Синдром відмінника. «Синдром відмінника» – це взагалі не про мене. І хоча я й маю достатньо високі оцінки, мене друзі називають «антонімом до заучки», адже я не ганяюся за високими оцінками, тому що знання для мене важливіші. Я просто присвячую більше часу тим предметам, які мене дійсно цікавлять.

Спосіб навчання. Я намагаюся комбінувати навчання й відпочинок, зокрема спорт, для більшої ефективності. А також не засиджуюся довго над уроками, а розбавляю їхнє виконання перепочинком (YouTube, музикою).
Оцінки чи знання? Для мене бути розумним і мати хороші оцінки – це різні речі. Тому важливішими для мене є знання, тому що я їх зможу використати в подальшому житті, вони дадуть змогу отримати хорошу професію. А на оцінки мало хто буде дивитися.
Вільний час – з друзями чи з репетитором? Я мав заняття з двома репетиторами раз на тиждень з кожним. І друзі знали про це та не ображалися, коли я не міг погуляти з ними, адже вони самі мали репетиторів і ставилися з розумінням.
Чи важливо під час здобування знань бути впевненою в собі людиною? Звичайно потрібно, особливо на олімпіадах, у яких я також брав участь. І результат дуже часто залежить від сприйняття людиною ситуації, тому впевненість у собі ніколи не буде на заваді.
Як підтримуватимете авторитет в університеті? Насамперед постараюся мати хороші стосунки з усіма. А взагалі моєю метою є не виділитися, а отримати хороші знання, щоб мати роботу, яка буде приносити мені задоволення.
Поради випускникам. Найголовніше, напевно, – не зупинятися на невдачах та бути впевненим у собі, особливо на ЗНО, і йти на тестування в хорошому настрої. Також варто розставити пріоритети між предметами.

Ярослав Юрійчук, випускник

Чернівецького ліцею №1 математичного

та економічного профілів