Як реально підготуватися до вступу до ЗВО у цей нелегкий карантинний час?

Що думають вчителі, учні й батьки про STEM-освіту?
15.05.2020
ПАУЗА: МИ З 5 БЕРЕЗНЯ НА КАРАНТИНІ
15.05.2020

Мабуть, одинадцятикласникам у карантинний час найважче. Адже попереду зовнішнє незалежне оцінювання, екзамени та вступ до університету. Здається, учні вже за крок до омріяної професії, але ж як реально підготуватися до вступу у цей нелегкий час?

Учні з приводу карантину дають один одному різні поради. Наприклад, практикують навчально-ігровий бартер (потрібно і працювати, і вчасно відпочивати); складати розклад дня, а можна й на тиждень; навчатися згідно власного біоритму; одягатися у відповідний одяг тощо. Щодо останнього, то це дійсно важливо, бо коли дитина в піжамі, то неможливо налаштуватися на робочий день.

А взагалі, одинадцятикласники кажуть, що карантин – це не так і важко, бо можна зосередитися на тих предметах, які найбільш потрібні й підтягнути інші. Тим більше, вчителі зараз працюють в non-stop режимі і допомагають онлайн.

Відео https://www.youtube.com/watch?v=GRFW8qiu_G0