Єднання заради майбутнього: соціальна сфера Заставнівщини

У Вищому професійному училищі №24 м. Заставна  вшанували Героїв Крут
25.01.2018
Чернівецька гімназія №2 проводжає бійця на передову…
26.01.2018
323 переглядів

Єднання заради майбутнього: соціальна сфера Заставнівщини

24 січня 2018 року в приміщенні методичного кабінету Вищого професійного училища №24 м. Заставна було організовано проведення круглого столу на тему: «Єднання заради майбутнього: соціальна сфера Заставнівщини» за участі німецької делегації, представників Заставнівської Районної Ради, адміністрації  Вищого професійного училища №24 мерів міст та старост громад міста Заставна та міста Гейденрот.

У ході спілкування було обговорено пропозиції про надання громадянам Заставнівщини широких дорадчих послуг та підтримку при утворенні та розвитку партнерських відносин.

Сторони круглого столу виявили спільні проблеми та накреслили шляхи їх усунення за допомогою активної взаємодії. У процесі спілкування панувала щира, невимушена атмосфера, доброзичливий клімат.

Учні училища продемонстрували шанованим гостям свої здобутки  у процесі опанування фаховими  навиками, пригощали смаколиками власного виробництва, провели екскурсію навчальним закладом. Всі присутні висловили надію на майбутню плідну співпрацю, яка принесе хороші результати.