Юні інтелектуали Буковини – гордість краю та України

Успішний виступ слухачів БМАНУМ на інтелектуальному конкурсі року
09.11.2020
«Жнива розпачу» – трагедія Голодомору через світлини учнів
27.11.2020

«Уперше я брав участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт ще 4 роки тому, у 8-му класі. Сьогодні я востаннє можу назвати себе МАНівцем, адже тепер я вже студент і попереду мене чекають нові наукові горизонти. Але я впевнений, що після мене у МАН прийде ще не одна генерація здібних і розумних учнів – і вони не пошкодують про свій вибір, адже участь у МАН – це неймовірний досвід», – такими думками поділився Микита Москалюк, студент Київського національного лінгвістичного університету, випускник Чернівецької гімназії №3, срібний призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Літературна творчість».

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Вітальні слова юним науковцям та їхнім наставникам висловили Ірина Ісопенко, заступниця голови Чернівецької ОДА, та Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти та науки ЧОДА.

Чернівецьку область цьогоріч на ІІІ етапі конкурсу-захисту представляли 30 учасників. Переможцями конкурсу визначено 15 буковинців; деякі з них уже є студентами закладів вищої освіти.