Юні науковці НВК «Боянська гімназія»

Презентація проектів діяльності учнівського самоврядування Глибоцької гімназії
Відкривай Україну!
26.02.2018

Юні науковці НВК «Боянська гімназія»

Морар Аліна Іванівна

Дуже здібна і наполеглива дівчина. Її приваблюють як гуманітарні, так і точні дисципліни. Є слухачем  Буковинської Малої Академії наук. Наполеглива праця Аліни дає завжди свої результати. Брала участь в районних олімпіадах з математики, історії та інформатики на яких була була оцінена почесним ІІ місцем. Також брала участь у районних конкурсах «Мирний конкурс» та «Космічні фантазії». Вже два роки поспіль написала науково-дослідницькі роботи з математики, в результаті посіла І місце в районному етаті та брала участь в обласному етапі. Дівчина скромна, привітна, вихована, її поважають як однокласники, так і вчителі. Аліна багато читає, любить спорт, працю. Не залишається осторонь і від шкільного життя в позакласний час. Бере активну участь у позашкільних заходах. Є учасницею різноманітних конкурсів, форумів, фестивалів.

Дирда Марія Тодорівна

Енергійна, сумлінна, вимоглива до себе. Навчається в Буковинській Малій Академії наук. Неодноразово займала призові місця на районних олімпіадах з української мови. Відмінно презентувала науково-дослідницьку роботу з румунської мови на тему «Міхай Емінеску та Буковина». В результаті посіла І місце в районному етапі та ІІІ місце – в обласному. В ІІ етапі XVІII Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика посіла І місце  та брала участь в обасному етапі і зайняла почесне ІІІ місце. У VІII Міжнародному мовно-літературному  конкурсі  ім. Т.Г.Шевченка Марія посіла ІІ  місце. Завжди активна і старанна, вона звикла здобувати перемогу, хоча для цього потрібно докласти багато праці. Оптиміст за характером, вона щиро вірить, що майбутнє обов’язково буде щасливим і тому погоджується з письменником Пауло Коельо, який стверджує, що коли ти насправді чогось бажаєш, увесь Всесвіт допомагає тобі.

Лерку Марінелла Василівна

Усміхнена, гарна дівчина яка навчається у 9-му класі. Здібна, працелюбна учениця, тактовна, врівноважена подруга, уважна, сердечна людина. Усе виконує з великою любов’ю і наполегливістю. Має креативне мислення, незвичне бачення світу, яке прагне передати як словом так і малюнком. Здобула 2 призових місця на районних олімпіадах. Захоплюється читанням художньої літератури. Улюблений предмет – українська мова. Брала участь в районній конференції Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», в результаті чого посіла ІІІ місце. На районному конкурсі захистила науково-дослідницьку роботу з української літератури, за яку отримала І місце і брала участь в обласному етапі.

Мігалчан Аеліта Іванівна

Належить до числа кращих учнів НВК «Боянська гімназія». До навчання ставиться сумлінно, має глибокі знання з усіх предметів, всебічно розвинена. Любить румунську літературу, особливо захоплюється англійською мовою. Навчається в Буковинській Малій Академії наук. Постійно бере участь у районних олімпіадах, конкурсах-захисту науково-дослідницьких  та пошукових робіт.

У 2016-2017 навчальному році захистила науково-дослідницьку роботу з румунської літераутри, посівши І місце в обласному  етапі.

У поточному навчальному році  Аеліта здобула І місце на районній олімпіаді з української та румунської мов; ІІІ місце в обласній олімпіаді з румунської мови; ІІ місце – з англійської мови. В ІІ етапі XVІII Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика та у VІII Міжнародному мовно-літературному  конкурсі  ім. Т.Г.Шевченка посіла ІІІ місце. Посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського турніту юних хіміків. Так само зайняла ІІІ місце у конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт з англійської мови.

Мельник Юліана Олександрівна

Ерудована, з високим почуттям відповідальності, наполеглива, у досягненні мети, з усіх предметів має грунтовні знання. Навчається в Буковинській Малій Академії наук. Як результат – багаторазові перемоги на районних олімпіадах з різних предметів. Більш за все полюбляє історію.  Вже декілька років підряд  брала участь у різних конкурсах історичного напрямку де посіла призові місця.  Також два роки поспіль брала участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, в якому посіла І місце в районному етапі та брала участь в обласному. Світ захоплень різноманітний: читання художньої літератури, музика різних жанрів, квіллінг. А ще Юлія  любить подорожувати, спілкуватися, пізнавати щось нове. У людях найбільше цінує щирість, доброзичливість у ставленні до інших. Переконана, що людина тільки тоді чогось домагається, коли вона вірить у свої сили.