Юннати передають подарунки в АТО

26.12.2018
Вихованці ЧОЦЕВ «Юність Буковини» проводить свій ексклюзивний світський захід – Зимовий вернісаж.

Діти особлива категорія, тому що саме для них Різдво, День святого Миколая та Новий рік – найбільш очікуване свято. Він пов’язаний з магією, чудесами, подарунками, яких з нетерпінням чекають дітлахи. Та цього року юннати, вихованці секції «Ботаніка» очно-заочної біологічної школи КЗ Чернівецький ОЦЕНТУМ (керівник Надія Литвин) вирішили виготовити подарунки власними руками для військових, котрі служать на захисті Вітчизни. Діти підготували святкові листівки та пакуночки з наборами лікарських трав. В кожен подарунок від себе додали частинку добра та любові.

«Коли ви готуєте новорічні подарунки, – говорять діти – головне пам’ятати про те, що це свято чудес, виконання заповітних бажань і незабутніх відчуттів. Тому, незважаючи на те, скільки у вас є коштів на подарунки, додайте в них такий нюанс, який створить неповторне відчуття Нового року та Різдва».

«Ми ці подарунки виготовили для бійців АТО, які потребують підтримки, адже захищають від ворогів Батьківщину. У своїй листівці я побажала, щоб вони мали міцне здоров’я та швидше повертались додому з перемогою, щоб настав мир в Україні», – розповідає вихованка секції «Ботаніка».

Подарунки буде передано військовим за допомогою волонтерів (Володимир Шевченко, організація «Ніхто крім нас»), що планують перед святами поїздку на схід країни.