Запрошуємо долучитись до Всеукраїнської флешмоб-акції «Україна назавжди»

Заклади відпочинку та оздоровлення Буковини розпочали свою роботу
05.06.2019
Найкорисніші фрукти влітку

Міністерство освіти і науки України та Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді ініціює Всеукраїнську флешмоб-акцію «Україна назавжди», яка присвячена 28-й річниці Незалежності України.

До участі запрошуються учні, педагоги, батьки, завданням яких є організація зйомок відеоролику за тематикою: «День Незалежності України».

Як приняти участь?
1.Зібрати команду однодумців;
2.Підготувати флешмоб;
3.Записати його на відео (хронометраж до 4 хв.);
4.Провести монтаж колективної творчості;
5.Надіслати відеоролик з заявкою в Український державний центр національно-патріотичного виховання , краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Не забувайте про хештеги: #УДЦНПВ, #Українаназавжди, #foreverUkrain та розміщуйте відео на інших інтернет-ресурсах (Instagram, Facebook, Telegram).

Порядок та умови проведення Всеукраїнської акції-флешмобу «Україна назавжди»1_9-332