Засідання районної ради старшокласників у м. Хотині

В Ставчанському професійному ліцеї розпочався комплекс весняно-польових робіт
Ми за чисте довкілля!

Важається, що лідерство – це мистецтво, навички якого можна здобути, навчаючись. Саме тому 11 березня на базі Будинку дітей та учнівської молоді Управління освіти Хотинської районної державної адміністрації відбулося засідання Хотинської районної ради старшокласників з теми: «Психологія успіху! Якщо не ми, то хто?»

У роботі засідання взяли участь:

–  Саченко Людмила Іванівна – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти управління освіти районної державної адміністрації;

– Нестор Олеся Борисівна – в.о. директора Будинку дітей та учнівської молоді;

– Захотій Марія Василівна – координатор районної ради старшокласників;

– Кас’ян Жанна Борисівна – керівник гуртка «Точка зору молодіжного Лідера» Будинку дітей та учнівської молоді;

– координатори роботи учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів району;

– голови шкільних рад старшокласників району.

Районною радою старшокласників було розглянуто такі питання:

1. Аналіз роботи голів комісій районної ради старшокласників за І семестр.
  2. Про проведення районного конкурсу «Лідер року – 2018»

За підсумками засідання  вирішено вважати роботу Районної ради старшокласників задовільною, а голова ради Тарас Сторожинецький висловив побажання, про те, щоб усі школи району взяли участь у районному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої,

позашкільної освіти управління освіти Хотинської РДА

Людмила Саченко