Завершилася обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини»

Весело, цікаво, пізнавально…
25.06.2019
Незабутні враження слухачів БМАНУМ під час перебування у Женеві
03.07.2019

У неділю 30 червня відбулося офіційне закриття обласної профільної школи для обдарованих учнів «Інтелект Буковини». Робота профільної школи була організована під патронатом Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука».

«Інтелект Буковини» об’єднав 90 учнів 7-11 класів – переможців олімпіад і конкурсів-захистів наукових робіт біологічного, математичного, фізичного та хімічного профілів. У першій половині дня учасники відвідували заняття, котрі проводили викладачі БМАНУМ, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, методисти Буковинської Малої Академії, а також вчителі закладів загальної середньої освіти області.

У другій половині дня діти були зайняті відповідно до екскурсійної та оздоровчо-виховної програми, реалізованої обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді, обласним центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Вижницького районного будинку дитячо-юнацької творчості, Чернівецького осередку ГО «Академія лідерства», а також вихователями Вижницької школи-інтернату.

За цікаві лекції, туристичні походи та спортивні змагання учасники обласної профільної школи вдячні Петру Фочуку, президенту БМАНУМ, проректору з наукової роботи Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Всі учасники обласної профільної школи для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» отримали сертифікати від Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.