Завершився  Національний юнацький турнір  з тенісу «На призи Зимових канікул»

Відзначення Новорічних та Різдвяних свят в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі
15.01.2018
Міхай Емінеску. Буковині
17.01.2018

Завершився Національний юнацький турнір з тенісу «На призи Зимових канікул»

Традиційно, в січні, під час шкільних канікул, відділенням тенісу Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи проводиться Національний юнацький турнір «На призи Зимових канікул» до 10 років, який входить до календаря спортивно-масових заходів  федерації тенісу України.

На Буковину залюбки приїжджають спортсмени з багатьох міст України. Цього року в різдвяному турнірі взяли участь спортсмени зі Львова, Коломиї, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Мукачева, Івано-Франківська та Донецька, вихованці  спортивного клубу «ACE» міста Чернівці та господарі турніру – учні Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Це перший в спортивному 2018 році старт юних тенісистів.

Упродовж 11-14 січня в ігровому залі Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи  тривали тенісні баталії. За перемогу в змаганнях боролися юнаки і дівчата віком до 10 років.

Серед дівчат до 10 років на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялась Вілігорська Анна.

Срібло серед юнаків до 10 здобув Лабушний Максим. Переможці та призери Національного турніру «На призи Зимових канікул» були нагороджені грамотами, кубками, медалями та солодкими новорічними сувенірами від батьківського комітету.