24.09.2019
Майбутні слухачі БМАНУМ пройшли вступні випробування
30.09.2019
37 переглядів

Зі спортивними здобутками повернулися з міста Хмельницького тенісисти Чернівецької обласної ДЮСШ. Вихованці Вілігорської Наталії Олександрівни та Костюхіна Юрія Олексійовича – тренерів-викладачів відділення тенісу ЧОДЮСШ успішно виступили на відкритому чемпіонаті м. Хмельницького «Подільська осінь», який відбувся 09-12 вересня.
Серед юнаків до 12 років в одиночному розряді золоту нагороду виборов учень школи Найда Михайло, бронзовим призером став Брейгін Владислав.
Серед юнаків до 14 років в одиночному розряді впевнено переміг Крот Данило.
Серед дівчат до 12 років в одиночному розряді срібну нагороду здобула Вілігорська Анна. А серед дівчат до 14 років третє місце посіла Попович Марія.
В парному розряді серед юнаків до 12 років Найда Михайло разом з Брейгіном Владиславом додали до скарбнички команди золоту нагороду.
Дівчатам Вілігорській Анніта Крот Валерії зовсім трохи не вистачило удачі, і вони посіли друге місце.
Також срібним призером став Крот Данило в парному розряді серед юнаків до 14 років.
Тенісний сезон розпочався з перемог. Попереду нові турніри і змагання, і – нові перемоги!