Головацька Яна та Антонович Дмитро здобули бронзові медалі на Міжнародній олімпіаді IJSO-2019

Зимові вітаміни: ТОП-10 продуктів, що зміцнюють імунітет
10.12.2019
Пробне ЗНО 2020: хочеш перевірити себе-реєструйся!
11.01.2020

З 03 по 12 грудня в місті Доха (Катар), відбувається Міжнародна молодіжна наукова олімпіада IJSO-2019, у якій беруть участь буковинські школярі.

Серед учасників 4 представників міста Чернівців. Бронзові медалі здобули учениця 10 класу Чернівецького ліцею №1 Головацька Яна та учень 9 класу Чернівецької гімназії № 5 Антонович Дмитро. Сертифікати за участь отримали учні Чернівецького ліцею №1 Постернак Таїсія та Паламарчук Софія.
Олімпіада відбувається за підтримки Національного Центру «Мала академія наук».

Цього року в IJSO взяли участь представники 70-ти країн. 2018-го Україна делегувала на олімпіаду спостерігачів, а цьогоріч у змаганні вперше взяла участь українська команда з 6-ти юних науковців.

Вітаємо переможців та їх тренера Пшенічку П.Ф. і пишаємось здобутими успіхами.

Довідково. Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (IJSO) – щорічне змагання для школярів до 16-ти років з природничих наук (біології, хімії та фізики), яка передбачає індивідуальну та командну участь. IJSO – масштабний міжнародний навчальний та виховний захід для юних науковців з усього світу, який має на меті визнання значення природничих наук у загальній освіті молоді та у всіх аспектах їхнього життя.